O autorach


© Sławomir Okrzesik
Strop Studio Fotograficzne

Jakub Ćwiek

Pisarz. Ojciec Samka i Zuzi, autor dwunastu książek oraz licznych opowiadań i tekstów publicystycznych. Jego najbardziej kojarzone serie to „Kłamca” – opowieści o nordyckim bogu Lokim w uniwersum, w którym przeplatają się rozmaite mitologie – oraz „Chłopcy” – historia Zagubionych Chłopców, którzy podrośli, opuścili Nibylandię oraz założyli gang motocyklowy pod wodzą seksownej Dzwoneczek. Pomysłodawca i organizator Rock&Read Festival – wielkiej trasy promocyjnej, popularyzującej muzykę rockową, czytelnictwo oraz życie w Drodze. Znawca i fan popkultury, ogromny miłośnik serialu „Firefly”. Założyciel i porucznik Browncoats of Poland.

Strona oficjalna:
http://www.jakubcwiek.pl
https://www.facebook.com/JakubCwiekOfficial


© Sebastian Babiński

Magdalena Babińska

Ilustratorka. Mama małej Matyldy, która stanowi dla niej niekończące się źródło inspiracji. Ilustruje książeczki dla dzieci, gry i publikacje dla najmłodszych, takie jak np. książeczki „Zgaduj z Czuczu”, czy gry do www.ciufcia.pl (www.duckiedeck.com). Prywatnie fanka wszelakiej fantastyki i komiksów. Rysuje przygody swojej córki na rodzinnym blogu: www.masebi.blogspot.com

Strona oficjalna:
http://www.dedodesign.pl
https://www.facebook.com/masebi


© Silverclock

Barbara Karlik

Harfiarka. Łowczyni opowieści i kolekcjonerka kołysanek. Rekonstruuje dawne techniki gry na harfie o metalowych strunach, mając jako przewodniczkę swój instrument, replikę XVI wiecznej harfy Królowej Marii. Oprócz utworów dawnych i tradycyjnych pisze własne piosenki, inspirowane książkami sf i fantasy, legendami oraz Naprawdę Ważnymi Rzeczami, takimi jak Nadzieja.

Strona oficjalna:
http://www.harfiarka.pl
https://www.facebook.com/Harfiarka